Poprawa wzroku dzięki suplementacji

Havrix720 http://www.gsk.com.pl/produkty/Adjupanrix.html

Wady wzroku występują u wielu osób. Często związane są z nieprawidłowym stylem życia. Wpatrywanie się w ekran telewizora czy monitor komputera, nie wpływają korzystnie na stan naszych oczu. Pogorszenie widzenia następuje także wraz z wiekiem. Przyczyną tego jest starzenie się organizmu. Można jednak ograniczyć ryzyko rozwoju wad wzroku. Przyczynić się może odpowiednia dieta.

Suplementy, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie naszych oczu są dostępne w niemal każdej aptece, bez recepty. W większości z nich znajdują się podstawowe składniki, które są niezbędne do poprawy widzenia. Jest to np. luteina, zeaksantyna czy poszczególne witaminy, jak np. A, E. Wiele z nich ma właściwości antyoksydacyjne. Oznacza to, że mają możliwość neutralizowania szkodliwego działania wolnych rodników. Z kolei witamina A jest istotna w przypadku fotoreceptorów. Niedostateczna podaż witaminy A przyczynia się do rozwoju tzw. kurzej ślepoty.

Tego rodzaju suplementy diety mogą być zażywane przez osoby w wieku podeszłym. Niezbędne mogą się także okazać pracownikom biurowym, którzy większość obowiązków zawodowych wykonują przy komputerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *