Poprawa wzroku dzięki suplementacji

Havrix720 http://www.gsk.com.pl/produkty/Adjupanrix.html

Wady wzroku występują u wielu osób. Często związane są z nieprawidłowym stylem życia. Wpatrywanie się w ekran telewizora czy monitor komputera, nie wpływają korzystnie na stan naszych oczu. Pogorszenie widzenia następuje także wraz z wiekiem. Przyczyną tego jest starzenie się organizmu. Można jednak ograniczyć ryzyko rozwoju wad wzroku. Przyczynić się może odpowiednia dieta.

Suplementy, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie naszych oczu są dostępne w niemal każdej aptece, bez recepty. W większości z nich znajdują się podstawowe składniki, które są niezbędne do poprawy widzenia. Jest to np. luteina, zeaksantyna czy poszczególne witaminy, jak np. A, E. Wiele z nich ma właściwości antyoksydacyjne. Oznacza to, że mają możliwość neutralizowania szkodliwego działania wolnych rodników. Z kolei witamina A jest istotna w przypadku fotoreceptorów. Niedostateczna podaż witaminy A przyczynia się do rozwoju tzw. kurzej ślepoty.

Tego rodzaju suplementy diety mogą być zażywane przez osoby w wieku podeszłym. Niezbędne mogą się także okazać pracownikom biurowym, którzy większość obowiązków zawodowych wykonują przy komputerze.

Zostaw komentarz