Suplementy, które poprawiają wygląd

Fortum 500 ambirix cena

To, co spożywamy, ma istotne znaczenie dla naszego wyglądu. Dotyczy to zarówno włosów, skóry, jak i paznokci. Bezpośrednio możemy zatem wpłynąć na ich kondycję, zażywając odpowiednie suplementy. Co one zawierają?

Do najczęstszych problemów ze skórą zalicza się nadmierna suchość, łojotok, trądzik czy przebarwienia. W zależności od konkretnego przypadku, skład suplementów może ulec zmianie. Podstawą takich suplementów są odpowiednio dobrane witaminy. Najczęściej jest to witamina A, E oraz witaminy z grupy B.

Te same witaminy korzystnie wpływają na stan naszych włosów. Większość suplementów diety na włosy zawiera ponadto wyciągi z ziół i roślin. Zazwyczaj jest to skrzyp polny, pokrzywa czy nagietek. W przypadku paznokci, najczęstszym problemem jest ich łamliwość. Preparaty na paznokcie bogate są najczęściej w takie składniki, jak cynk, magnez, żelazo czy krzem. Regularne zażywanie takich suplementów sprawi, że skóra stanie się gładsza, włosy puszyste, a paznokcie będą wyglądały na zdrowsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *